אודות הטיפול

אני מאמינה בגישה ה"אדלריאנית" לפיה לאדם יש חופש בחירה. האדם בוחר ומעצם כך הוא אחראי על האופן בו הוא מקיים את מערכות היחסים בחייו, ויש לו שליטה על התנהלותו בחיים. האדם הוא יצור חברתי ותחושת השייכות שלו הנה הישרדותית והיא כמו אויר לנשימה. כולנו מפרשים את מה שקורה בחיים מנקודת מבטנו. כלומר, לכל אחד מאתנו תפישה סובייקטיבית ושונה לאירועי החיים ואנו מחפשים מקום ושייכות. אך לכולנו – עלינו לזכור – יש חופש בחירה! כל אחד מבני הזוג ראה דגם שונה של זוגיות בבית הוריו ויש צורך לגשר על השונות בתפישות האלה. בטיפול הזוגי, ילמדו בני הזוג איך לתקשר ביניהם את השונות הזאת ולגשר עליה.
לאחר תקופת ההתאהבות, מוצאים את עצמם הרבה מאד זוגות מתמודדים עם קשיים ואתגרים שלא פגשו בהם קודם לכן. התסכול נעשה גדול ולא פעם הם שואלים את עצמם "האם זהו אותו אדם בו התאהבתי"? מסתבר שזוגיות והורות הן משימות החיים הקשות ביותר שאף מסגרת לימודים לא מכינה אותנו אליהן, אך בהחלט ניתן לקבל כלים להעשרת הקשר הזוגי! במפגשים איתי, בקליניקה שקטה ואינטימית במרכז ת"א, יתאפשר לכם ללמוד כיצד לתחזק את הזוגיות שלכם כדי לא לעמוד בפני מצב בו יהיה כבר מאוחר מדי…
בין הנושאים שיטופלו בקליניקה: בעיות בתקשורת והקשבה אמיתית, שיתוף פעולה מול תחרותיות, קריירה וזוגיות – איך מתנהלים זה בצד זה, כיצד לנהל קונפליקטים או איך לריב נכון, וכיצד ליצור דיאלוג אינטימי אמיתי. כל אלו ואחרים יאפשרו לבני הזוג לצאת מהדינאמיקה בה הם מצויים ואף לצמוח. עלינו לזכור שקודם כל אנו בני זוג לפני שאנחנו הורים ולכן חשוב להבין איך להתנהל בקשר הזוגי בכיף והנאה לקראת משימות החיים הצפויות.

במפגשים שלנו, נאתר יחדיו את החוזקות והחולשות בקשר הזוגי ובחיי היומיום, וננסה ללמוד כיצד להתנהל טוב יותר במערכת זוגית תומכת ומתגמלת. נישואים וזוגיות יכולים להוות בסיס לצמיחה אישית ועוצמה זוגית לו רק הועשרו בידע ומיומנויות מתאימות.
בואו ללמוד איך עושים זאת בעזרתה של טליה פלד, יועצת זוגית מקצועית.

 

תגובה אחת

  1. A WordPress Commenter ב- ספטמבר 9, 2016 בשעה 7:41 am

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.