טליה פלד – יועצת זוגית, פרטנית ומשפחתית

tali-small

מי אני?

בראש ובראשונה אני רעיה, אם לשני בנים בוגרים ולאחרונה אף סבתא לנכד משגע. אני נטענת בהרבה מאד כוח ואנרגיה ממשפחתי האהובה. גם בימים קשים, מקור ההשראה והסיפוק הוא מהמשפחה המורחבת שלי. אני מאמינה שהאדם זקוק למשמעות וזו ניתנת לו מהאנשים המשמעותיים בחייו. לכן, יחסים בתוך המשפחה הם הכוח המניע לדעתי, ואני מנסה להנחיל זאת למטופלי באשר הם.
סיפור חיי והקריירה שלי ארוכים ומפותלים. התחלתי בצעירותי ללמוד קולנוע ואמנות באוניברסיטת ת"א, עבדתי בתחום הפרסום וניהלתי מחלקת פרסום ויחסי ציבור בחברה גדולה. לאחר מכן הקמתי עם חברת ילדות, חברה לארגון כנסים ואירועים אך תמיד התעניינתי באנשים ויחסים. פסיכולוגיה היה תחום שריתק אותי והיה ברור לי שאעסוק בו. באמצע שנות ה- 80, עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה והמשכתי בעיסוקי בתחום השיווק והאירועים. גם פה מצאתי את עצמי לא פעם, עוסקת ביחסים בין אנשים, במרקם ביניהם ובניסיון לפשר ולגשר בין פערים ורצונות שונים.
ב 2006 סיימתי לימודי הנחיית קבוצות זוגות במכון אדלר, שם הנחיתי קבוצות בנושאים הקשורים ל"העשרת הקשר הזוגי". לאחר מכן השתלמתי בלימודי "ייעוץ משפחתי וזוגי" במכון מעגלים והשלמתי תואר שני (M.A)בלימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן. מאז ועד היום אני עוסקת בייעוץ זוגי, פרטני ומשפחתי בקליניקה הפרטית שלי ומעניקה למטופלי מנסיון החיים העשיר שלי ומהכלים המקצועיים שרכשתי, ללא שיפוטיות או ביקורתיות. הסיפוק הגדול שלי הוא לצפות בזוגיות ויחסים המקבלים תפנית חיובית לאחר שבני הזוג כמעט וויתרו על הקשר. על כך יעידו עשרות מיילים ומכתבים שקבלתי במרוצת השנים ממטופלים רבים.
הייעוץ נערך בקליניקה במרכז ת"א, באוירה נעימה ודיסקרטית, תוך העצמת יכולות ומודעות שמאפשרות לפונים אלי להבהיר לעצמם מה היו רוצים לשנות וכיצד לעשות זאת.
התחילו את השינוי כבר עכשיו. התקשרו אלי 054-2226262 ואעזור לכם...

התחילו את השינוי כבר עכשיו
פנו אלי לקבלת ייעוץ